Тернопілля: замість Барни – Лис, замість Пастуха – Кравець (Відео)

P1270006-nЧетверо жителів Тернопілля нещодавно набули повноважень депутатів обласної ради.

Нагадаємо, Тернопільська обласна виборча комісія (ТВК) прийняла постанову про визнання та реєстрацію чотирьох депутатів Тернопільської обласної ради обраними на позачергових виборах 15 березня 2009 року ще 22 числа. Але вручили посвідчення обранцям краян лише у вівторок.

Читайте також. Тернопілля відзначає 100-річчя геніального сина: виставка, вечір пам’яті, конверт (Фото)

Троє депутатів обласної ради – Тарас Пастух, Степан Барна і Юрій Чижмарь склали свої повноваження, бо стали народними депутатами у Верховній Раді восьмого скликання. Окрім того, фракція Блоку Литвина втратила Леоніда Ковальчука. Тож саме замість них тепер мандати отримали інші.

Про це повідомив голова обласної ТВК Микола Крук. Отже, до складу обласної ради увійшли: обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської обласної  організації «Єдиного центру» – Павло Вибираний; обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської обласної організації Народного Союзу “Наша Україна” – Євген Лис; обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської обласної організації Української Народної Партії та  Тернопільської обласної  організації Політичної партії “Україна Соборна” – Василь Кравець; обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільського обласного виборчого блоку обласних організацій політичних партій “Блок Литвина” – Ярослав Карпик.

Голова обласної ради разом із колегами привітав нових депутатів. Того ж дня троє з них заявили про вступ до відповідних фракцій облради – за партійною приналежністю.

Окрім того, на засіданні сесії облради грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» нагородили директора ПСП ім. Тараса Шевченка Лановецького району Миколу Богатюка. За вагомий внесок у розвиток  сільськогосподарського виробництва, надання всебічної допомоги у вирішенні питань життєдіяльності територіальної громади та з нагоди Дня працівників сільського господарства України цінним подарунком (годинником) Голови Верховної Ради України нагороджено заступника голови ПСП агрофірми «Горинь» Лановецького району Бориса Гасюка.

Софія Левицька