Тернопілля: за півроку розслідували 8 фактів заняття гральним бізнесом (Відео)

P4220037-nНа Тернопіллі зросло викриття фактів неправомірної вигоди. Працівники підрозділів ДСБЕЗ більше зауважили кримінальних правопорушень у сфері службової та господарської діяльності.

Про це йшлося під час звіту головного міліціонера області Василя Облещука. Тоді він ознайомив своїх підлеглих і представників громадськості із підсумками роботи УМВС за перше півріччя 2014 р.

Читайте також. На Тернопіллі розкрили всі цьогорічні випадки тяжких тілесних ушкоджень і зґвалтування

До суду направили 22 кримінальних провадження, пов’язаних з кримінальною корупцією. Міліціонери склали та направили до суду 29 адміністративних протоколів про вчинення корупційних правопорушень. Відкрили та розслідували вісім кримінальних проваджень за виявленими фактами заняття гральним бізнесом.

Задокументували діяльність п’яти організованих злочинних груп, до складу яких входило 15 осіб, які скоїли 105 злочинів, пов’язаних з крадіжками приватного майна, шахрайствами з використанням мобільного зв’язку, звідництвом і сутенерством, а також збутом наркотичних засобів.

Читайте також. Борщівщина: у справі про зґвалтування проводять останню експертизу (Відео)

Є певні здобутки у сфері протидії наркозлочинності, суспільної моралі та кіберзлочинності. До того ж, зменшилася кількість осіб, загиблих у ДТП.

– З урахуванням оперативної ситуації в державі вкрай необхідна абсолютна дисципліна особового складу, – наголошує Василь Облещук. – На жаль, окремі керівники структурних та територіальних підрозділів не завжди розуміють головні причини подій, що відбуваються на ґрунті конфліктів і громадської непокори. Тому завдання керівника, в першу чергу, – правильно оцінити ситуацію, прийняти єдине правильне рішення в межах наданих повноважень і бути готовим нести за це відповідальність.

Читайте також. “Така у нас професія – країну захищати” – Сергій Корлиханов з Тернополя (Фото)

В основі кожного заходу повинен бути чіткий алгоритм дій, визначений нормативною базою. Особливо це стосується забезпечення безпеки громадян та охорони громадського порядку під час масових заходів. Недоліки в профілактичній роботі спричинили більшу, ніж в середньому по області (6,6%) питому вагу злочинів у громадських місцях у Кременецькому (20,6), Підволочиському (19,4), Монастириському (17,1), Теребовлянському (9,1), Зборівському (7,8), Бучацькому (7,6) та Бережанському (7,1) районах; на вулицях (по області – 5,1%) – у Кременецькому (18,1), Підволочиському (12,2), Монастириському (11,4), Зборівському (6,8), Бучацькому (6,7), Бережанському та  Теребовлянському (по 6,1) районах.

Читайте також. На Тернопіллі стало більше навмисних вбивств, крадіжок авто і шахрайств (Фото)

До речі, «розбірки» із гральним бізнесом на Тернопіллі – у компетенції спеціального відділу управління боротьби із економічними злочинами. Нещодавно його працівник звітував про діяльність міліції у цьому напрямку. Тоді правоохоронці казали, що гральних автоматів у Тернополі немає, хоча порушення у лотерейному бізнесі існують.