Тернопілля: як обласний прокурор звітував у день свого професійного свята (Відео)

PC010014-nЗа корупційні діяння, за складеними правоохоронцями Тернопілля протоколами, суди вже притягнули до відповідальності 78 осіб.

Серед них: 12 держслужбовців, 16 депутатів місцевих рад, 17 посадовців місцевого самоврядування, міліціонер, два працівників кримінально-виконавчої служби та інших органів державної влади.

Читайте також. Бережанський район: суд повернув громаді майно, вартістю 50 тис. грн

Про це сьогодні, 1 грудня, попри професійне свято – День працівників прокуратури, розповів журналістам прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич.

До суду, за його словами, скерували обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України – «одержання неправомірної вигоди» - щодо начальника Інспекції з питань захисту справ споживачів у Тернопільській області.

Нагадаємо, посадовець разом із головним спеціалістом цієї установи вимагав та отримував гроші від підприємців за непроведення перевірок та зменшення суми штрафів.

Читайте також. Прокуратура Тернопілля у 2014-му захистила інтереси понад 1000 засуджених громадян

- Під час розслідування встановили 9 епізодів одержання неправомірної вигоди чиновником, на загальну суму близько 22 тисяч грн, - повідомив Юрій Гулкевич. – Загалом упродовж 2014 року у сфері корупції  правоохоронці склали та скерували до суду 91 протокол про вчинення корупційного адміністративного правопорушення.

Похвалився прокурор і тим, що його підлеглі активно захищають інтереси держави.

Довідково. За складеними протоколами суди наразі притягнули до відповідальності 78 осіб. До суду скерували 50 обвинувальних актів щодо 51 особи про вчинення 91 кримінального корупційного правопорушення.

Софія Левицька