Тернопілля: вихованці табору “Юний рятувальник” одержали посвідчення (Фото)

777Наметовий табір «Юний рятувальник» завершив свою роботу на Тернопільщині.

Тож 1 серпня відбулося урочисте закриття чергової зміни у спеціалізованому таборі, який щороку збирає під своїм крилом дітей рятувальників та їхніх друзів. Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. Діти з Тернопілля – переможці фінального етапу Всеукраїнського конкурсу малюнків (Фото)

Цьогоріч там приємно та корисно провели частину літніх канікул  40 дітей, серед них троє – із сімей, що прибули шукати прихистку на Тернопільщині з зони проведення АТО, на сході України. Такий відпочинок для підростаючої зміни вже восьмий рік поспіль організовує Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Нагадаємо, наметове містечко розташувалося у мальовничій місцевості поблизу села Скоморохи Бучацького району. Під час таборування діти брали участь у захоплюючих конкурсах та спортивних розвагах, бували на цікавих екскурсіях.

Читайте також. Бучацький район: вже увосьме розпочав зміну дитячий табір “Юний рятувальник” (Фото)

Крім того, вони ознайомилися з рятувальною технікою, навчались гасити пожежі, розгортати пожежні рукави і подавати воду, вправно і швидко зав’язувати рятувальні вузли, надавати першу медичну допомогу, діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Після закінчення ранкових занять, після смачного обіду діти мали можливість грати у футбол, шахи, настільний теніс, бадмінтон, малювати, співати чи слухати музику, а увечері один з наметів перетворювався на великий кінозал.

Активний відпочинок, дружнє спілкування, веселі розваги, спортивні ігри, дотримання чіткого розпорядку дня, пильний нагляд з боку вихователів – усі ці фактори скріплюють дух і тренують витримку, готують до дорослого життя.

Читайте також. “Літо-2014″: ДАІвці нагадують дітям про правила безпечної поведінки на дорогах (Фото)

Швидко промайнув час відпочинку, позаду залишилися два тижні веселощів та розваг. Усе, чому навчилися, юні вогнеборці показали рідним і знайомим, які приїхали на закриття табору.

В урочистих заходах з цієї нагоди взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, генерал-майор служби цивільного захисту у відставці Євген Лукавий, заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра, батьки та гості. Кожен вихованець одержав посвідчення учасника табору. Завершилося дійство святковим концертом.

Віктор Маслей
Євген Лукавий