Тернопілля: вдома голосували лише 3,3% виборців, на списки ніхто не скаржився

PA260001-nРозповсюдження агітаційних листівок однією із політичних партій не підтвердилося, зате «воювати» із нетверезою жінкою, яка хотіла, попри все, проголосувати, міліції довелося.

Близько 17 години до міліціонерів надійшло повідомлення про те, що у селищі Велика Березовиця Тернопільського району невідомі на зупинці громадського транспорту роздають агітаційні листівки однієї із політичних партій.

Читайте також. Новації виборів-2014 на Тернопіллі: веб-камери, брак інформації і… бюлетенів

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці оглянули місцевість, опитали можливих свідків та очевидців події. Факт розповсюдження агітаційних листівок не підтвердився. Однак це повідомлення зареєстрували в журналі єдиного обліку.

Як і прикрість, що сталася в іншому місці. Причиною для конфлікту між нетверезою жінкою і членами ДВК  там стала неможливість її голосування у Тернополі. Громадянки не було у списку виборців, бо на Тернопіллі вона не прописана.

Читайте також. Інформація про “каруселі” на Тернопіллі не підтвердилася

- Перевіривши її документи, члени дільниці побачили, що прописана жіночка в Київській області, тож здійснювати без відповідних документів своє виборче право в Тернополі вона не могла, - каже заступник начальника обласної міліції Руслан Балик. - Утім, така відповідь не задовольнила п’яну пані, яка голосно обурювалася, бо їй не дали бюлетень.

До речі, за даними представника КВУ на Тернопіллі Тетяни Семусь, голосувати за місцем перебування зголосилися лише 3,3% виборців від загалу. Причому у Тернополі – найменше, 0,7%. Найбільше – у Козівському районі (5,6%,), Зборівському (5,5%), Підволочиському (5,4%). Не надходило особливих скарг і щодо списків виборців.

Софія Левицька