Тернопілля – в жалобі: Леоніда Ковальчука пішою ходою проводжатимуть на Микулинецьке кладовище (Відео)

прощанняІз заслуженим діячем науки і техніки, ректором Тернопільського державного медичного університету, професором Леонідом Ковальчуком прощалися сьогодні, 2 жовтня, у його рідному виші. 

До адміністративного корпусу медичного вишу, що на вулиці Майдан Волі, 1, упродовж дня йшли тисячі людей. Поховають науковця завтра, 3 числа.

Усі висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного. Сумують з приводу смерті ректора викладачі та студенти університету. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернопіль: помер професор і ректор, який керував медичним вишем 17 років (Оновлене)

– Про ректора нашого університету всі відзиваються тільки хорошими словами. Сьогодні у всіх сльози на очах, усі – в жалобі. Студенти справді сумують, бо це була хороша людина, він був привітний до всіх студентів, до всіх викладачів, він просто був хорошою людиною, яка залишиться в серці кожного з нас, – розповідає студентка 4-го курсу Тернопільського державного медуніверситету Анастасія Корбило.

Дівчина каже, що ректор намагався передати кожному студенту любов до пацієнта, любов до всієї медицини.

Читайте також. “Реформи в медицині не мали успіху, бо лікар і пацієнт не бачили у них свого місця”, – ректор Леонід Ковальчук (Фото)

- Перш за все, Леонід Якимович завжди нас навчав бути справедливими один до одного, нести постійно чесно ту місію, яка на нас покладається. Все-таки ця людина нам завжди давала настанови, щоб ми гідно виконували свою роботу. Він робив усе для того, щоб студенти мали найвищий рівень підготовки і щоб завжди залишалися людьми, ніколи не займалися суто професійною підготовкою, – говорить голова студентської ради вишу Олег Фаріон.

Поховають ректора Тернопільського державного медичного університету у п’ятницю. Церемонія розпочнеться о 10 годині в адміністративному корпусі університету. Тіло Леоніда Ковальчука пішою ходою проводжатимуть на Микулинецьке кладовище, що у Тернополі.