Тернопілля: в одній із районних лікарень – вакантне місце головного лікаря

indexКерівник медичного закладу в одному з районів Тернопілля незаконно посприяв підприємцю у відкритті аптеки у лікарні. Прокуратура розпочала кримінальне провадження.   

Читайте також. Втрату більш як 197 тисяч виявили у Підгаєцькій РДА на Тернопіллі

Прес-служба прокуратури Тернопільської області повідомляє, що керівник медичного закладу незаконно передав підприємцю приміщення комунальної власності, балансовою вартістю понад 20 тисяч гривень для відкриття аптеки.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – 23 січня

Прокурорська перевірка встановила, що посадовець, перевищуючи службові повноваження, в порушення встановленого порядку передачі приміщень в оренду, одноосібно, за відсутності рішення органу місцевого самоврядування з цього приводу, уклав з підприємцем договір оренди на окреме приміщення лікарні.

У подальшому, на підставі нікчемного договору оренди, підприємець незаконно отримав  ліцензію Держлікслужби України на відкриття та діяльності аптеки у медичному закладі.

Читайте також. У Тернополі народне віче пішло штурмувати будівлю, де працює обладміністрація

За даним фактом, прокуратура області щодо керівника лікувальної установи розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 365 КК України – «перевищення влади або службових повноважень».

Довідково. Санкція ч. 1 ст. 365 КК України передбачає покарання у вигляді – виправних  робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.