Тернопілля: у Збаражі згоріло помешкання, а в Бучачі вогнеборці врятували сад (Фото)

271212-1У Тернопільській області за минулу добу виникли три пожежі, до ліквідації яких залучали пожежно-рятувальні підрозділи.

Причини виникнення пожеж та розмір матеріальних збитків ще встановлюють. Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій в області сьогодні, 10 вересня.

Читайте також. Тернопілля: горіли солома, господарські та житлові будівлі – причини фахівці встановлюють

У вівторок о 17:30 у Збаражі в житловій квартирі виникла пожежа. Вогнем знищило меблі, електроприлади, внутрішнє опорядження стін кімнати та речі домашнього вжитку. Під час гасіння врятували 4-х мешканців будинку, одну будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 80 тисяч гривень.

Натомість 9 вересня о 17:55 в селі Татаринці Лановецького району виникла пожежа у господарській будівлі. Вогнем знищило покрівлю будівлі на площі 40 кв. м, грубі корми - 300 кг і пошкодило перекриття на площі 20 кв. м. Під час гасіння врятували житлову  будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 35 тисяч гривень.

Читайте також. Тернопілля: і горимо, і старі артилерійський снаряди знаходимо

Уже о 20:52 у Бучачі, на вулиці Галицькій, поблизу продуктового магазину зайнялися відходи деревини та чагарники. Вогнем знищило гілки дерев і рослинність на площі 20 кв. м. Під час гасіння врятували комерційну будівлю та фруктовий сад, загальною площею 0,25 га.

Софія Левицька