Тернопілля: у Зарваниці за мир в Україні молитимуться 240 священників (Фото, Відео)

оснПерший день великопосних реколекцій у Зарваниці завершився спільною молитвою за Україну. Загалом у днях духовної віднови візьмуть участь майже 240 священнослужителів. 

Читайте також. У Тернополі – цілодобові моління за мир, спокій і соборність України

Священики посилено молилися до Матері Божої Зарваницької, просячи Її про заступництво та покров для українського народу та відвернення війни, повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ.

Нагадаємо, три тури реколекцій для душпастирів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії у Марійському духовному центрі у Зарваниці заплановані на 10-12, 12-14 та 17-19 березня. Отці слухатимуть духовні науки ієромонаха Артемія Новіцького, священика із монастиря отців-василіян у Жовкві (Львівщина).

Отець-реколектант говорив науки про Пресвяту Богородицю та значення Її постаті в історії спасіння.

– Бога неможливо збагнути без Богородиці, Він мав багато способів, щоб воплотитися, але вибрав саме жінку. Марія є прикладом слухання Бога від свого народження. Вона завжди хотіла слухати Бога та мала віру, себто вміла пізнати ангела, побачити Бога у життєвих обставинах, – каже священик.

Читайте також. Пишаємося: командири українських кораблів – випускники тернопільського вишу (Фото)

Він також сказав, що «Бог часто являється нам через своїх посланців, але ми часто не вміємо його пізнати, бо не маємо віри. Ангел мав певність, що Марія його послухає, адже все життя Бога слухала. Вона цілковито прийняла Слово і через неї Бог-Слово став тілом». Окрім слухання наук, священики моляться церковне правило.

Довідково. Реколекції для душпастирів проводять щорічно. Архиєпископ Василій Семенюк запрошує голосити науки досвідчених душпастирів, провідників монаших згромаджень.