Тернопілля: у райлікарні виявили втрати на суму більше 114 тис. грн

Почаїв_фФінансові порушення, що призвели до втрат на загальну суму понад 114 тис. грн виявили у Почаївській районній комунальній лікарні, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Читайте також. Прокурор Тернопілля нагадує: Майдан має звільнити адмінбудівлю ОДА

Ревізію фінансово-господарської діяльності провели фахівці Кременецької міжрайонної держфінінспекції. Врешті вони встановили, що внаслідок порушень при нарахуванні і виплаті індексації зарплати працівників та оплати за невідпрацьований час установа зайве витратила майже 42 тис. гривень.

Крім того, медичний заклад за рахунок коштів загального фонду покрив видатки сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг на суму майже 27 тис. гривень і видатки на надання платних послуг, які виконували працівники на платних умовах – на суму понад 38 тис. гривень.

Читайте також. Заповнюють і направляють декларацію про майновий стан і доходи – через Інтернет (Відео)

Кошти, утримані із заробітної плати працівників за проведеними перерахунками  за минулі роки, не перерахували до бюджету, а провели відновлення касових видатків. Тож бюджет недоотримав доходів – 6 тис. гривень.

Довідково. За недотримання законодавства з фінансових питань п’ятеро посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності. Керівнику установи направили обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформували правоохоронні  органи.