Тернопілля: у навчальний центр їдуть семеро чоловіків, троє з них – добровольці (Фото)

Збаражчина вже втратила на війні не одного сина
Збаражчина вже втратила на війні не одного сина

Воювати в зоні АТО будуть ще семеро жителів Тернопілля.

Чоловіків зі Збаразького району відправлять у навчальний центр «Десна», що на Чернігівіщині вже сьогодні, 4 лютого. Троє з них – добровольці.

Читайте також. «Армія, що має добрий тил – непереможна», — священик з Тернопілля (Фото)

У 2014 році Збаражчина, за словами заступника військового комісара Збаразького і Лановецького об’єднаного районного військового комісаріату, підполковника Андрія Станкевича, зайняла перше місце в області із надання офіцерів запасу, військовозобов’язаних сержантів, а також транспортного ресурсу.

- Станом на 4 лютого ми відправили 39 військовозобов’язаних, а це - майже 50% від поставленого нам завдання, - розповів Андрій Станкевич. – Разом із тим, четверта черга мобілізації проходить досить напружено. Передовсім, у зв’язку з тим, що в нашому районі і в самому Збаражі вже є загиблі.

Заступник військового комісара також зазначив, що незважаючи на це, знаходяться патріоти, готові добровільно відстоювати незалежність нашої держави.

Читайте також. «Там, де ми були, показують лише три канали. Два з них – російські», — тернополянин про зону АТО (Фото)

Так, 54-річний Ярослав із села Красносільці від початку АТО хотів воювати.

- Хто, як не я… Хтось має постояти за Україну. Мої предки воювали в УПА, тепер прийшла й моя черга, - розповів чоловік.

За словами ще одного добровольця – пана Олексія, спокійно дивитися на те, що коїться зараз на сході України і сидіти вдома, він просто не міг.

Читайте також. Тернопілля: більше ста автомобілів створили жалобний кортеж (Фото)

- Я був на Майдані від самого початку, і нині мені образливо бачити, як роздирають країну, за яку ми стояли. Ми не можемо цього допустити, - розповів чоловік.

Велику подяку за допомогу добровольці та призовники висловили волонтерам Збаражчини, адже саме завдяки допомозі  небайдужих, на передову вони поїдуть забезпечені всім необхідним.

Заступник військового комісара Збаразького і Лановецького об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Андрій Станкевич
Добровольці та військовозобов'язані зі Збаражчини

Софія Левицька