Тернопілля: у Гусятині регіонали написали заяви про вихід із партії

квитокВелелюдний мітинг відбувся в Гусятині на центральній площі міста 20 лютого.

На вимогу присутніх з кабінетів райадміністрації були змушені вийти до людей голова адміністрації Ігор Банира та його заступники Марія Гайдук і Василь Цільо. Про це повідомила прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Депутат Тернопільської облради Олександр Чачо вийшов Партії регіонів

На вимогу Майдану Ігор Банира написав заяву про вихід з Партії регіонів, а після цього – і про звільнення з посади голови РДА. Гайдук та Цільо виправдовувалися, що вони вже не є членами цієї партії і заявляли, мовляв, шкодують, що так сталося. Також до людей викликали керівника справами райради Павла Хоміва, який досі активно підтримує колишню голову ради Надію Хоптян (дружину «губернатора» Тернопілля – Валентина Хоптяна – прим.). Він хотів довести свою “правильну позицію” і добалакався до того, що змушений був також написати заяву про звільнення з посади.

Читайте також. У Тернополі добровольців запрошують на нічні патрулювання міста

Гусятинський Майдан чітко засвідчив підтримку української революції, готовність відправляти активістів на Київ, надавати всіляку допомогу протестувальникам – одяг, продукти, медикаменти, засоби захисту тощо.

Священики різних конфесій відслужили панахиду за загиблими, висловили стурбованість у можливості силового варіанту вирішення кризової ситуації, закликали всіх бути єдиними, молитися і не бути байдужими.