Тернопілля: тренінги, бесіди, дебати – аби діти не курили і не вживали алкоголь (Фото)

27988-1uНа Тернопільщині провели профілактично-інформаційну акцію під назвою «Відповідальність починається з мене».

У її рамках, як повідомив сайт ОДА, відбулися рейди з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, тематичні флеш-моби, екологічні акції.

Читайте також. Підакцизними стали з 1 листопада навіть деякі ліки, тому потрібна ліцензія на торгівлю ними (Відео)

– Так, під час проведення профілактичних рейдів виявили 6 фактів невідповідності зовнішньої реклами до діючих норм Закону України «Про рекламу», виявлялися випадки порушень продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам віком до 18 років, – розповів заступник директора департаменту – начальник управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту обладміністрації Ігор Чорний.

За його словами, у Тернополі до заходу долучилися не лише державні структури, а й громадські організації, представники бізнесу та волонтери.

Читайте також. Торгуєте тютюном чи алкоголем без ліцензії? Штраф — не менше 17 тис. грн

- У загальноосвітніх навчальних закладках відбулися освітньо-просвітницькі профілактичні заходи - тренінги, бесіди, квести, обговорення, дебати та конкурси щодо запобігання шкідливим звичкам у дітей, - розповів Ігор Чорний. – Також у рамках акції у кожному районному центрі області та в місті розмістили по одному тематичному біл-борду на обочинах доріг.

Проводили заходи, щоб пропагувати здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі та щоб запобігти порушенням чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Довідково. Організаторами акції «Відповідальність починається з мене» є ГО «Молодіжний рух «Відповідальність починається з мене» та Міністерство молоді та спорту України.

Софія Левицька