Тернопілля скористається досвідом Франківщини у розвитку туризму (Фото)

оснЗадля вивчення досвіду, нещодавно відвідав Івано-Франківщину начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської обладміністрації Назар Яворський.

Такий вчинок є важливим кроком у формуванні правильного плану реалізації туристичних проектів, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Туристичний потенціал Тернопілля цього року показали на трьох виставках

Саме Івано-Франківська область, як найближчий сусід, має величезний досвід у роботі пов’язаній із підготовкою проектів для участі у міжнародних грантах.

Назар Яворський під час своєї ділової поїздки провів ряд зустрічей із представниками туристичної галузі області. Однією з найцікавіших була зустріч із ідейним автором і реалізатором інвестиційних проектів, директором департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обладміністрації Наталією Гасюк. Саме з її ініціативи, Івано-Франківська область у 2014 році отримала чи не найбільший гранд для реалізації п’яти стратегічних напрямків проекту.

Читайте також. «Наявність бренду сприяє створенню «обличчя» міста», — кажуть на Тернопіллі (Відео)

Не менш цікавими були переговори із керівниками туристично-інформаційних центрів міста та області, що поділилися досвідом у підготовці та проведенні масштабних туристичних атракцій.

З метою пожвавлення міжрегіональної співпраці у туристично-рекреаційній сфері, налагодження партнерських відносин щодо популяризації туристичних ресурсів Івано-Франківщини та Тернопільщини тоді ж підписали угоду про співробітництво між профільними департаментами Івано-Франківської і Тернопільської ОДА.

Читайте також. Туристам, які мандрують Тернопіллям на авто, допоможе інтерактивна мапа (Відео)

Сторони сподіваються, що реалізація положень угоди стане корисною нагодою для здійснення спільних туристичних проектів, організації промоційних кампаній, проведення навчально-методичних семінарів для фахівців туристично-рекреаційної сфери, розвитку і популяризації сільського, зеленого туризму.

Софія Левицька