Тернопілля: шестеро безробітних працюватимуть швачками на фабриці у Почаєві (Фото)

Вироби вітчизняного виробника
Вироби вітчизняного виробника

У приміщенні ТОВ «Об’єднана мода України», що в місті Почаєві на Кременеччині, відбувся міні-ярмарок вакансій.

У ньому взяли участь майже три десятки безробітних. Підприємство пропонувало роботу швачкам.

Читайте також. Тернопілля: на обліку в центрах зайнятості – 444 особи з інвалідністю

Директор товариства Ольга Пясецька ознайомила учасників заходу із діяльністю підприємства і перспективами його розвитку, особливостями роботи, умовами праці та її оплати.

- Львівське товариство з обмеженою відповідальністю «Об'єднана мода України» на базі Почаївської фабрики «Іква» створило філіал з пошиття чохлів для меблів, - повідомила Ольга Пясецька. - На підприємстві створили гідні умови праці: зробили капітальний ремонт приміщення, побудували санвузли, провели газове опалення, відновили кімнати відпочинку та приймання їжі, які укомплектовані холодильниками і мікрохвильовими печами. Освітлення робочих місць відповідає стандартним нормам. Цех облаштований новим обладнанням.

Читайте також. Малечу у Тернополі навчили регулювати дорожній рух, ладнати з вівчаркою, знімати відбитки пальців (Фото)

Зараз у товаристві працюють більше 80 робітників. У перспективі планують розширити виробництво, а також, враховуючи позмінний графік роботи, забезпечити проживанням іногородніх, побудувавши гуртожиток.

- До речі, для працівників з інших міст проживання оплачує товариство, - каже вона.

Шестеро безробітних, які зацікавилися роботою на підприємстві та успішно пройшли співбесіди з роботодавцем, отримали запрошення відвідати ТОВ для вирішення питання працевлаштування.

Софія Левицька