Тернопілля: Надія Хоптян – не голова райради, але в Гусятині оскаржили і таке рішення суду

hoptianivnaСудовий процес щодо відсторонення Надії Хоптян з посади голови Гусятинської райради завершився. Сесію, на якій звільнили дружину «губернатора» Тернопілля з її посади, визнали незаконною. Проте є нюанс – роботу пані Хоптян не повернули.

Голова ради Василь Бойчук і його заступник пан Лівель уже оскаржили постанову колегії суддів Гусятинського районного суду у Львівському окружному апеляційному суді. До винесення постанови Львівським окружним апеляційним судом вони залишаються на своїх посадах.

– Суд задовольнив наш позов частково, – пояснює адвокат Надії Хоптян – В’ячеслав Авдєєнко. – Він визнав недійсними рішення, які оскаржувала Хоптян Надія Андріївна. Проте залишив без задоволення позовну вимогу щодо поновлення її на роботі. Суд також визнав, що сесія Гусятинської ради під головуванням Василя Бойчука не відбулася. Дії депутатів щодо скликання цієї сесії суд вважає незаконними, тож він задовольнив наш позов щодо скасування тих рішень, які були прийняті на цій сесії.

Читайте також. Дружина голови Тернопільської ОДА регіоналка Надія Хоптян – вже не голова Гусятинської райради

Чому суд відмовив пані Хоптян у поновленні на роботі, адвокат наразі не коментує. Радить дочекатися повного тексту рішення суду. Отримати його від повинен сьогодні, 16 січня. Сама ж Надія Хоптян вважає обрання нового голови Гусятинської райради незаконним. Стверджує, що печатку забирати із сейфу не мали права, як і візувати нею документи.

Як повідомляє сайт Гусятинської райради, визнали незаконними та скасувати такі рішення двадцять третьої сесії шостого скликання від 3 грудня 2013 року:
№ 303 а «Про продовження роботи та обрання головуючого на сесії районної ради»;
№ 303 б «Про затвердження протоколу № 1 лічильної комісії»;
№ 304 а «Про затвердження протоколу № 2 лічильної комісії»;
№ 305 «Про дострокове припинення повноважень голови Гусятинської районної ради шостого скликання Хоптян Н.А.»;
№ 305а «Про затвердження протоколу № 3 лічильної комісії»;
№ 306 «Про обрання та умови оплати праці голови Гусятинської районної ради»;
№ 306 а «Про затвердження протоколу № 4 лічильної комісії»;
№ 307 «Про обрання та умови оплати праці заступника голови Гусятинської районної ради».

Довідково. Надія Хоптян намагалася через суд скасувати рішення сесії райради, яким припинили її повноваження як голови райради. Відповідне рішення депутати прийняли на сесії 3 грудня двома третинами голосів. Відтак, новим головою райради став свободівець Василь Бойчук.

У Гусятинському райсуді за позовом Надії Хоптян відбулося кілька засідань. На останньому головуючий переніс розгляд справи на 14 січня. Саме тоді суд визнав нелегітимною саму сесію райради, але Надію Хоптян на посаді не поновив. Наразі ж, як стало відомо ІА "7 Днів-Україна", у Гусятині вже готують апеляцію на рішення суду.