Тернопілля: пропонували вакансії тим, хто шукає роботу медичних працівників (Фото)

колоніяЗ метою інформування громадян про наявність вакантних посад у Державній пенітенціарній службі України в області Тернопільський міськрайцентр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій.

Робили це насамперед для тих, хто шукає роботу медичних працівників вищої та середньої ланки.

Читайте також. «Дім на півдороги» допомагає жінкам, які виходять із в’язниць на Тернопіллі (Фото)

У заході взяли участь 19 безробітних і начальник лікарні при Збаразькій виправній колонії Ігор Нитка, спеціаліст з кадрової роботи УДПтСУ в області Михайло Рокош, спеціаліст-епідеміолог цієї ж установи Орест Бідяк.

Слід зауважити, що цей міні-ярмарок вакансій – надзвичайно актуальний, враховуючи ситуацію на місцевому ринку праці. Адже на обліку в ТМРЦЗ перебуває чимала кількість безробітних з медичною освітою, в тому числі і внутрішньо переміщені особи з окупованих територій України.

– Державна пенітенціарна служба України пропонує офіційне працевлаштування, високу зарплату, повний соціальний пакет та інші умови для самореалізації, – зазначив спеціаліст із кадрової роботи Михайло Рокош.

Читайте також. Життя у Чортківському СІЗО інспектував Едуард Кольцов (Фото)

До уваги присутніх були такі вакансії: лікар-бактеріолог, лікар функціональної діагностики, нарколог, психіатр, лікар сімейної медицини та фельдшер. Безробітним розповіли про особливості умов, режим роботи та можливість доїхати до місць праці – Збаразької та Копичинецької виправних колоній.

– Офіційне працевлаштування, впевненість у завтрашньому дні, стабільна зарплата – ось що ми пропонуємо і гарантуємо, – наголосив начальник лікарні при Збаразькій виправній колонії Ігор Нитка. 

Софія Левицька