Тернопілля: прокуратура вже пред’явили 24 позови у сфері охорони дитинства

P4240010-nДіти-сироти отримали у власність майно вартістю понад 175 тис. грн, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури сьогодні, 3 грудня.

Так, завдяки прокуратурі Кременецького району провели державну реєстрацію прав на землю площею 2,8 га та житловий будинок.

Читайте також. У Тернополі – підпільне казино, у Борщеві – бійка між чиновниками (Відео)

Зокрема, прокурор Кременецького району у судовому порядку захистив майнові права дітей-сиріт, які не могли успадкувати житло та землю,  оскільки їхня матір за життя не оформила правовстановлюючі документи на вказане майно, а державний нотаріус у видачі дітям відповідного свідоцтва правомірно відмовив. Відтак, прокурор Кременецького району пред’явив до суду позов про визнання за дітьми-сиротами в порядку спадкування за законом права власності на землю та житловий будинок, вартість яких становить майже 175 тисяч гривень.

Суд задоволив позов прокурора. Наразі правовстановлюючі документи на зазначене майно дітей виготовлені. Уже провели й державну реєстрацію прав.

Додатково. Загалом упродовж поточного року у сфері охорони дитинства органи прокуратури області пред’явили 24 позови на суму майже 3,1 млн грн, з яких вже задоволили на суму – 2,9 млн грн.

Софія Левицька