Тернопілля: платники податків уже задекларували 30,6 млн грн доходів

доходиЖителі Тернопілля вже подали 829 декларацій про майновий стан і доходи.

Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. «Спрощенці» Тернопілля вже сплатили до бюджету майже 12 млн грн

Від початку року органи ДФС уже отримали 829 декларацій про майновий стан і доходи за 2014 рік, з яких 534 – задля отримання податкової знижки за оплату навчання, за іпотечним кредитуванням, за договорами довгострокового страхування життя, щодо витрат на оплату державних послуг із усиновлення дитини.

Громадяни, які зобов’язані задекларувати отримані доходи, подали 322 декларації. Зокрема, 144 декларації – про отримані доходи у вигляді спадщини на суму доходу майже 16 млн грн, 46 декларацій – про доходи від продажу нерухомого майна на суму доходу 12,4 млн грн, 10 декларацій – про доходи від продажу рухомого майна на суму доходу 883,6 тис. грн, 11 декларацій – про отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на суму доходу 122,4 тис. грн тощо.

Читайте також. Жителі Тернопілля регулярно пишуть до територіальних органів ГУ ДФС

Окрім того, публічні особи регіону подали 4 декларації про отримані ними доходи на суму 166,8 тис. грн і, відповідно, нараховані податкові зобов’язання – 2,5 тис. грн.

Довідково. За наслідками декларування платники задекларували 30,6 млн грн доходів і самостійно нарахували податкових зобов’язань на суму 1,3 млн грн.

Софія Левицька