Тернопілля: під час ревізії виявили низку фінансових порушень

фінВтрат на суму більше 170 тис. грн виявили фінансові інспектори у Новосільському обласному спеціальному навчально-виховному комплексі, що на Тернопіллі.

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області – Гусятинської міжрайонної держфінінспекції провели ревізію фінансово-господарської діяльності цього комплексу. Тоді й виявили ряд фінансових порушень, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в області.

Читайте також. На Тернопіллі податкову звітність через Інтернет подають понад 99% платників ПДВ (Відео)

У ході ревізії виявили, що працівники внаслідок включення в розрахунок середньої заробітної плати одноразових премій і виплат зайво виплатили відпускних на суму понад 59 тис. грн.

Крім того, окремим працівникам нараховували непередбачені законодавством надбавки до посадового окладу, внаслідок чого їм зайво сплатили 40 тис. грн. У результаті чого зайво перерахували єдиного соціального внеску на суму 36 тис. грн.

Також Пенсійному фонду України зайво перерахували внесків у сумі майже 18 тис. грн.

Крім того, інспектори виявили, що дана установа оплатила за не спожиті послуги із газопостачання на загальну суму більше 17 тис. грн. Це призвело до втрат на вказану суму.

Читайте також. Тернопілля: пропонували робочі місця для водіїв і слюсаря

Під час ревізії усунули фінансові порушення, що призвели до втрат у загальній сумі 98 тис. грн.

Довідково. За недотримання законодавства з фінансових питань п’ятьох посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, направили обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, застосували фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформували правоохоронні  органи.