Тернопілля отримало вітання від Гройсмана і відзначило своїх активістів (Фото, Відео)

PC040068-n

Із нагоди 75-річчя створення Тернопільської області сьогодні, 4 грудня, голова Верховної Ради Володимир Гройсман привітав наш край.

Його лист зачитав на сесії облради її голова Василь Хомінець (дивіться відео унизу – прим.). Окрім того, він напередодні Дня місцевого самоврядування привітав колег і жителів краю із цим святом також.

Читайте також. У Тернопілля – солідний ювілей. Нашому краю виповнилося 75 років (Фото)

Власне, вітань на сесії було дійсно багато. Адже сьогодні православні святкують Введення, а також заступник голови облради Сергій Тарашевський – свій день народження.

– Щиро бажаю всім нам, усім жителям області, добра, становлення миру і злагоди у нашій державі, здійснення прогресивних, продуктивних реформ і таким чином – широких і вагомих перспектив розвитку, гідного рівня життя і справжнього людського щастя! – сказав очільник найвищого представницького органу Тернопільщини з трибуни.

Тернопільщина, за його словами, показала, що саме там, де самоврядні органи не були фікцією чи придатком до злочинної влади, вони стали на бік народу, активно влилися у Революцію Гідності та стали на захист неподільності й суверенності України.

– Тож велике спасибі вам за це, шановні колеги, що у скрутну хвилину взяли на себе усю міру відповідальності за життя краю! – продовжив голова. – І сьогодні, напередодні важливих реформ, бажаю вам натхнення до нових звершень. Нехай здійснюється все прогресивне, реалізовуються плани та задуми, які приведуть наші громади до миру, злагоди та процвітання!

Після цього Василь Хомінець вручив кращим представникам самоврядних органів області відзнаки “Подяка голови Тернопільської обласної ради” і цінні подарунки з нагоди Дня місцевого самоврядування. Були там і годинники (див. на фото унизу – прим.), і премії в конвертах, але суму голова облради не розголошував.

До речі, декого із відзначених не було у залі – вони перебувають у зоні АТО, тому за них відзнаки отримували керівники районів.

Софія Левицька