Тернопілля отримало свого “смотрящого” за місцевим СБУ

Наливайченко_ВалентинВідтепер Валентин Наливайченко – уповноважений з контролю за діяльністю СБУ, у тому числі управління у Тернопільській області.

На таку посаду його призначили, завдяки постановам, які 22 лютого ухвалив парламент. Додамо, що цей український політик і громадський діяч мав намір балотуватися за мажоритарною на Тернопіллі під час останніх виборів до Верховної Ради. Тож його добре пам’ятають на Бережанщині і не тільки.

Читайте також. Тернополян просять долучитися до Всеукраїнської хвилини мовчання

Нагадаємо, Валентин Наливайченко народився 8 червня 1966 у Запоріжжі. Народний депутат України VII скликання. Член депутатської Фракції політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» . Він – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Досі Валентин Наливайченко очолював Депутатську групу Верховної Ради України з міжпарламентськіх зв’язків з Фінляндською Республікою.

Читайте також. Тернополян просять прийти зі свічками до пам’ятника С.Бандері (ВІдео)

Валентин Наливайченко  – колішній Голова Служба безпеки України (березень 2009 р. – березень 2010 р.) , в. о. голови – 22 грудня 2006 р. – 6 березня 2009 р.

Довідково. Олег Махніцький від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – уповноважений з контролю за Генпрокуратурою, а Володимир Замана – уповноважений з контролю за діяльністю Міноборони. Генерал-полковник народився 3 грудня 1959 р. у с. Омбиш Борзнянська району Чернігівської області. Український військовий діяч, колішній начальник Генштабу – Головнокомандувач збройних Сил України (18 лютого 2012 р. – 19 лютого 2014 р.). Від 19 лютого 2014 р. – заступник секретаря Заради національної безпека й оборони.