Тернопілля: на ЗНО вже зареєструвалися 7137 учнів

znoНайпопулярнішими навчальними дисциплінами для складання ЗНО будуть історія України та математика, повідомив сайт ОДА.

Станом на 23 лютого на ЗНО зареєструвалося 7137 учнів області. Про це повідомив заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Читайте також. П’ятниця, 20 лютого, — останній день реєстрації на ЗНО, нагадують тернополянам

За його словами, окрім обов’язкових української мови та літератури, найбільше учнів виявили бажання пройти ЗНО з історії України та математики.

– Так здавати ЗНО з української мови та літератури зголосилися 7137 учнів області – із них 446 учнів складатимуть поглиблений рівень, історії України – 4192 учні, математики – 3112 випускників, – розповів Юрій Шайнюк. – Далі – біологія, географія, англійська мова, фізика, хімія, українська мова і література (поглиблений рівень), математика (поглиблений рівень), російська та французька мови.

Читайте також. На ЗНО-2015 зареєструвалася лише половина очікуваних абітурієнтів (Відео)

Юрій Шайнюк зауважив, що лише один учень виявив бажання складати ЗНО з іспанської мови. Крім того, до кінця тижня кількість зареєстрованих випускників буде збільшуватися, оскільки Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти доопрацьовує заявки учнів.

Софія Левицька