Тернопілля: на заходи з енергозбереження – 190 тис. грн, на презентацію – 50 (Відео)

P9180041-n50 тис. грн виділили на організацію та проведення презентації потенціалу Тернопіля перед дипломатичними місіями.

Цей захід у Києві, за планом, має відбутися на початку жовтня. Витрату коштів передбачили 18 вересня змінами до обласного бюджету на 2014 рік, які внесли на п’ятому пленарному засіданні 50 сесії облради обранці жителів Тернопілля.

Читайте також. Якщо ліміт газу не збільшать, городяни будуть мерзнути і гарячої води не буде (Відео)

Доповідав з цього питання директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк. Підтримали запропонований ним проект рішення № 1786 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік 67 обранців краян.

Відповідно до прийнятого рішення, збільшені видатки на оплату послуг і газопостачання «Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку» в розмірі 27 тис. грн. Також 100 тис. грн направили Мельнице-Подільському обласному комунальному дитячому будинку-інтернату та Почаївському психоневрологічному будинку-інтернату на придбання вугілля та дров. На співфінансування заходів з енергозбереження закладено 190 тис. грн.

Вдасться зекономити кошти, виділені з обласного бюджету на вибори. Як повідомив Степан Скибиляк, зменшили обсяг субвенцій на 48,5 тис. грн. для забезпечення підготовки та проведення позачергових місцевих виборів 26 жовтня 2014 р., адже вони збігаються у часі з виборами до Верховної Ради. Отже, окремо витрачатися на комісії та дільниці не треба.

Читайте також. Тернопілля: депутати раптом запрацювали. Засоромилися перед спостерігачами місії ОБСЄ? (Відео)

- Зокрема, це стосується коштів, які виділили на проведення виборів сільських голів і міського голови Почаєва, - наголосив Степан Скибиляк.

Нагадаємо, презентацію потенціалу Тернопільської області планують провести у Києві в приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ 8 жовтня. На ньому будуть присутні понад 60 представників посольств, консульств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Повинен бути гостем і Міністр закордонних справ України (з 19 червня 2014 р. – прим.) Павло Клімкін. Там хочуть не тільки презентувати потенціал області, а й підписати ряд меморандумів і договорів про співпрацю, запевняють в Тернопільській ОДА.

Софія Левицька