Тернопілля: на одне вільне робоче місце претендують 5 безробітних

imgsize6156 роботодавців від початку цього року поінформували Тернопільську обласну службу зайнятості про наявність 33953 вільних робочих місця та вакантних посад.

Причому 1 листопада актуальними були 2138 вакансій. На одне вільне робоче місце в середньому в краї претендували 5 безробітних. Про це інформував відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

Читайте також. Роботу на Тернопіллі знайшли 13 працівників освіти, 4 медики із переселенців

За сприяння місцевих центрів зайнятості цьогоріч працевлаштували 22901 особу. За рівнем працевлаштування зареєстрованих безробітних Тернопільщина займає 14 місце серед 25 регіонів України. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботою забезпечено 358 безробітних. Одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності отримали 410 осіб.

Уже 5508 безробітних проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію за 269 професіями, спеціальностями та напрямками. В даний час завершили навчання 5051 особа, із них 4506 вже забезпечені місцями праці. За рівнем охоплення безробітних профнавчанням область займає 7 місце в Україні.

Читайте також. «У житті варто займатися тим, що дає радість і задоволення», — фахівець центру зайнятості (Фото)

Крім того, для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці тих, кому понад 45 років, 91 краянину видано безкоштовні ваучери на здобуття нової професії чи перекваліфікацію.

Софія Левицька