Тернопілля: міліція і Держфінінспекція перевіряють комунальні підприємства на прохання голови облради (Відео)

P1190038-nУсі заходи при використанні коштів, отриманих в якості субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам мають проводити прозоро із додержання чинного законодавства.

На цьому наполягає голова обласної ради Василь Хомінець. Саме для того, щоб з’ясувати ситуацію навколо використання бюджетних коштів і чи дійсно завищили вартість виконаних будівельних робіт при здійснення заходів з енергозбереження в комунальній установі Тернопільської обласної ради «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» та на інших комунальних об’єктах , очільник обласної ради звернувся із листом до першого заступника начальника УМВС України в Тернопільській області Олександра  Богомола, повідомляє сайт обласної ради.

Читайте також. «Коханок не покажу, бо не маю, за кермом напідпитку не їжджу», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

У зверненні йдеться (цитуємо): «Депутати та працівники Тернопільської обласної ради виявили випадки нецільового використання бюджетних коштів і завищення вартості виконаних будівельних робіт при здійснення заходів з енергозбереження в комунальній установі Тернопільської обласної ради «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом».

Згідно з повідомленнями у ЗМІ такі ж порушення виявили також у комунальній установі Тернопільської обласної ради «Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації», школі-садку в с. Чернелів-Руський Тернопільського району та інших закладах. Разом із тим, замовниками та головними розпорядниками бюджетних коштів, які спрямовувались на проведення зазначених заходів, були структурні підрозділи Тернопільської обладміністрації».

Читайте також. Обійшлося: у коробці, яку виявили біля водозабору у Тернополі, бомби не було (Відео)

Голова обласної ради попросив першого заступника начальника УМВС України в Тернопільській області Олександра Богомола провести перевірку дотримання установами області вимог чинного законодавства при використанні коштів, отриманих в якості субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, вжити у межах наданої компетенції необхідних заходів для встановлення фактичних обставин та осіб, причетних до виявлених порушень, і за наявності достатніх підстав вирішити питання про відкриття кримінальних проваджень.

Про результати перевірки та прийняті рішення обласна рада просить інформувати. Оскільки Василь Хомінець твердо переконаний, що використання коштів, отриманих в якості субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам мають проводитись прозоро із додержання чинного законодавства.

Читайте також. «Кожна людина має право на захист, а тим паче — судді», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

Олександр Богомол нещодавно підтвердив існування такого листа-прохання. Під час брифінгу він навіть подякував голові облради за те, що спонукав міліцію до розслідування. Аби зробити правильні висновки правоохоронці залучили працівників Держфінінспекції до ревізії.

Ось тоді й з’явилася публікація в одному з Інтернет-видань, в якій звинувачували правоохоронців і представників Держфінінспекції у поборах. Головний міліціонер краю стверджує, що ревізорів на першому етапі навіть не допустили до перевірки. Вони це змогли зробити лише нещодавно. І процес, як каже пан Богомол, ще триває.

До речі, за фактами, вказаними у публікації, правоохоронці проводять службову перевірку. Якщо у її ході доведуть вину працівників у погонах, то вони понесуть покарання. Якщо ж ні, то Олександр Богомол відновлюватиме честь і справедливість щодо міліціонерів через суду.

– На кожній нараді я довожу і, я думаю, що це - не є секрет, що ніяких «фришувань» не буде в Тернопільській області . Ніяких кар’єрів, ніяких горілок, ніяких гральних бізнесів, ніяких петард і всяких-різних вибухових елементів не буде.  Якщо буде якась інформація про те, що хтось зі сторони працівників міліції дозволив якісь корупційні прояви, прошу: або на сайт, інкогніто, або в відкритому листі звертатися. Ми будемо проводити службові перевірки, – сказав Олександр Богомол нещодавно журналістам.

Софія Левицька