Тернопілля: матері, яка змушувала доньку до статевих зносин із дорослим чоловіком, дали 11 років

гвалтҐвалтівник малолітньої дівчинки проведе за ґратами 12 років, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Таким став судовий вирок для 30-річного жителя Збаразького району. Окрім нього, на лаві підсудних опинилася й мати потерпілої дівчинки. Як не жахливо, але саме рідна ненька змушувала неповнолітню доньку вступати у статевий зв’язок із дорослим чоловіком.

Читайте також. Згвалтувати 15-річну дівчину міліціонери не могли — внутрішнє розслідування МВС (Відео)

Покаранням для горе-матері стало 11 років в’язниці. До речі, апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Цей резонансний злочин сколихнув усю Тернопільщину наприкінці 2013 р. Жахлива правда про знущання над дитиною спливла, завдяки тернопільським міліціонерам. Вони втрутилися у неординарну ситуацію. Відтак за зґвалтування 12-річної дівчинки затримали неодноразово судимого 30-річного чоловіка.

У ході досудового розслідування встановили, що підсудного в дім привела мати потерпілої, як нареченого для старшої - 19-річної доньки. Згодом жінка поклала до нього в ліжко молодшу доньку. Насильство над дівчинкою тривало майже рік. Важко уявити, через яке пекло довелося пройти дитині. Вона терпіла знущання найріднішої людини – матері, яка за відмову лягати в ліжко зі співмешканцем старшої сестри била її та погрожувала вигнати з дому.

Читайте також. Зборівський район: спершу разом випивали, а потім – побили і пограбували

Нещодавно крапку у цій жахливій історії поставив суд. Отже, 30-річного чоловіка визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 ККУ – «зґвалтування малолітньої», призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі на 12 років.

Щодо матері потерпілої, то під час розслідування з’явилися нові деталі у справі. Зокрема, довели причетність жінки до вчинення злочинів, передбачених такими статтями Кримінального кодексу: 152 – «зґвалтування малолітньої», 166 – «злісне невиконання обов`язків з догляду за дитиною», 185 – «крадіжка», 383 – «завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину». За сукупністю злочинів її засудили до 11 років неволі.

Софія Левицька