Тернопілля: крапку у справі про зґвалтування поставить експертиза за 25 тис. грн (Відео)

P8080013-nЧи ґвалтували міліціонери 15-річну дівчину у Борщівському районі, поки що – невідомо. Крапки над “і” у цій резонансній справі мають поставити експерти.

Про це повідомив прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич.

Читайте також. Згвалтувати 15-річну дівчину міліціонери не могли – внутрішнє розслідування МВС (Відео)

– Кримінальне провадження за заявою про зґвалтування неповнолітньої, нібито скоєне міліціонерами Борщівського райвідділку, досі триває, – сказав він під час брифінгу.

Нагадаємо, йдеться про випадок, який стався у кінці червня. Так, 29 числа мати неповнолітньої дівчини звернулася у міліцію із заявою про те, що її неповнолітню дочку зґвалтували троє працівників міліції. Обласна прокуратура за цим фактом розпочала кримінальне провадження. Міліція провела власне внутрішнє розслідування. Мати підлітка наполягає, що злочин щодо доньки вчинили.

Читайте також. Мати дівчинки, яку начебто зґвалтували, погрожує дійти до Порошенка, захищаючи дитину (Відео)

Ще 23 липня старший слідчий слідчого відділу прокуратури Тернопільської області призначив судово-медичну молекулярну експертизу. Її має зробити Одеське обласне бюро судово-медичних експертиз. І ця процедура – складна і тривала. До того ж, існує черга.

- Слідчим надали для проведення експертизи зразки крові трьох представників міліції та об’єкти дослідження, отримані від неповнолітньої. Вартість самої експертизи становить 24 тисячі 840 гривень. Це будуть кошти, виплачені з державного бюджету. Вони вже напевно виплачені, бо інакше експертна установа не приступила б до виконання експертизи. І орієнтовний термін її завершення - перша половина вересня, – додав прокурор Тернопільської області.

Лише висновок експертів дозволить прийняти остаточне рішення у справі про зґвалтування, наголосив пан Гулкевич.