Тернопілля: колеги допомагають родинам правоохоронців, які несуть службу в зоні АТО (Фото)

PM686image001Поки тернополянин Володимир Папура несе службу в зоні АТО, його батьками опікуються місцеві дільничні інспектори.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Як відправляли правоохоронців з Тернополя у зону АТО (Фото, Відео)

Допомагати родинам колег, що зараз несуть службу в зоні антитерористичної операції, – добра традиція тернопільських міліціонерів. Працівники Тернопільського райвідділу міліції на деякий час від справ професійних перейшли до господарських, адже потрібна була допомога родині інспектора роти патрульної служби Володимира Папури.

Старший сержант міліції уже вдруге поїхав у складі зведеного загону тернопільських правоохоронців на схід. Як зізнається батько правоохоронця, він намагався відмовити сина від такої місії, проте той був категоричний.

Читайте також. Тернопілля: волонтери просять приносити для вояків теплі речі та протизастудні ліки (Відео)

- Каже мені: якщо ми себе не захистимо, то нас ніхто боронити не буде, - згадує слова сина Микола Папура. – Ми дуже хвилюємося за нього, але він телефоном переконує, що все гаразд. З нетерпінням чекаємо його повернення.

Очікують повернення інспектора патрульної служби  і у Тернопільському міському відділі внутрішніх справ. А поки той несе службу на сході, дільничні райвідділу навідалися до його рідних, які мешкають у селі Ігровиця, аби допомогти, запитати про самопочуття.

Читайте також. Тернопілля попрощалося з літом і ще одним героєм, який загинув на сході

Зі слів старшого дільничного Володимира Гаврилюка, родина Папур була приємно здивована таким візитом.

- Батьки Володі зраділи нашим відвідинам, і нам приємно, що знайшовся час, аби провідати їх, допомогти в господарстві, дізнатися, як їм живеться в очікуванні сина,- розповів Володимир Гаврилюк. - Навідуємося також до всіх родин наших правоохоронців, які зараз несуть службу в зоні АТО.

Софія Левицька