Тернопілля: когось змусили підписати контракт, комусь – підняли зарплату (Відео)

PB110019-nДепутати погодилися затвердити зміни до статутів семи комунальних установ Тернопільської обласної ради.

Зокрема, до установчого документу нещодавно внесли такий пункт: «Директор установи Тернопільської обласної ради … призначається на посаду і звільняється з посади Тернопільською обласною радою за подання ОДА. Призначення на посаду здійснюється шляхом укладання контракту».

Читайте також. Якби не погроза скаргою у правоохоронні органи, тернопільські депутати не надали б дозволи підприємцям (Відео)

Йдеться про: «Бережанський психоневрологічний будинок-інтернат», «Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат» (у новій редакції), «Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат», «Мельнице-Подільський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат» (у новій редакції), «Почаївський психоневрологічний будинок-інтернат», «Скала-Подільський психоневрологічний будинок-інтернат» (у новій редакції), «Петриківський обласний геріатричний пансіонат» (у новій редакції).

Голова облради Василь Хомінець звернув увагу присутніх на те, що це - надважливе рішення і пояснив – чому.

- Ці зміни передбачають прийняття та звільнення керівників комунальних установ і закладів сесією обласної ради з обов’язковим  укладанням контракту з керівником. І власне контрактна форма передбачає, найперше, звітування про діяльність перед депутатами, а отже, і перед громадою, – наголосив Василь Хомінець.

Читайте також. Тернопільська ОДА вже без голови. Хто сяде в ще тепле крісло? (Відео)

Окрім того, під час засідання депутати серед іншого погодилися на підняття зарплати на 50% керівнику одного зі своїх комунальних підприємств – директору Тернопільського академічного обласного драмтеатру ім. Т. Шевченка Борису Репці. До слова, за інформацією ІА «7 Днів-Україна» в самому колективі театру про такі зміни навіть не здогадувалися.

До речі, з першого разу це рішення не пройшло. У залі почалася дискусія. Врешті Василь Хомінець переконав депутатів проголосувати «за».

Софія Левицька