Тернопілля: є Самооборона, діє громадська комендантська година

Самоб-nНа Тернопільщині створили Самооборону Майдану обласного рівня. Вона підпорядковується безпосередньо нардепові Андрієві Парубію.

Крім того, йдеться про введення громадської комендантської години. В обласному центрі це все вже діє, навіть продаж алкоголю ввечері та вночі заборонили до 1 березня.

Читайте також. У Тернополі заборонили продаж алкоголю після 18 години

– Звертаюся до керівників розважальних закладів, клубів: припиніть свою роботу у вечірній час, обмежте продаж спиртного і самоорганізовуйтеся для захисту свого майна, – закликає голова облради Василь Хомінець. – Звертаюся до батьків, щоб пильнували своїх неповнолітніх дітей і після 22 години не випускали їх на вулицю. Щоб підлітків не втягнули у якісь злочинні компанії чи конфлікти.

До того  ж, як повідомляє сайт обласної ради, він попросив усіх молодих людей на вулиці не одягати маски на обличчя, бо це викликає підозру та страх. Учора, 20 лютого, на ринку трапився прецедент, коли люди мало не вдалися до самосуду над активістом Майдану, бо через «балаклаву» вирішили, що він – «тітушка».

Читайте також. Торговців на ринку Тернополя захищатимуть від мародерів і провокаторів (Відео)

Заявив голова облради і про створення загонів самооборони Тернопільської області. Штаб місцевої самооборони перебуває у підпорядкуванні Самооборони Майдану на чолі з Андрієм  Парубієм і є частиною вертикалі цієї загальноукраїнської структури.

Завдання місцевої самооборони: збереження громадського порядку та безпеки населення не лише міста, а й області загалом, запобігання випадкам мародерства. Штаб Тернопільської обласної Самооборони Майдану діє у приміщенні облради.

Довідково. Записатися до лав Тернопільської самооборони можна у наметі біля приміщенні облради та за номером тел. 097-828-69-46 (цілодобово). Чоловіків, готових вступити до самооборони, закликають реєструватися при першій нагоді. Також небайдужі можуть приносити їжу та продукти для самооборонців до приміщення облради.