Тернопілля: “губернатор” Валентин Хоптян каже, що сам з посади не піде

P1140066-n– Мене призначив Президент і я піду з посади керівника області лише після його рішення”, – про це 24 січня заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Очільник Тернопілля каже, що він працював і продовжуватиме працювати заради розвитку нашої області. Разом із тим, Валентин Хоптян проти застосування сили, оскільки переконаний, що усі питання потрібно вирішувати мирним шляхом, повідомляє сайт ОДА.

Читайте також. Заступника “губернатора” тернополяни заглушили криками “Ганьба!” (Відео)

Президент України доручив мені почесну та відповідальну місію – керувати Тернопільщиною, розвивати цей край, а життя його мешканців зробити кращим. Я не раз переконувався, що люди хочуть конкретних справ, їм набридли обіцянки та балачки. Впродовж останніх трьох років я разом з командою робимо все для того, щоб Тернопільщина розвивалася, – додає голова ОДА.

Нагадаємо, мітингувальники, які чекали «губернатора» на 7-му поверсі «білого дому», телефонували до Валентина Хоптяна. Запитували, чому він – не на роботі. Чиновник повідомив, що він – у лікарні.

Читайте також. Тернопіль: ранок у захопленому “білому домі” – люди йти з ОДА не збираються (Відео, Фото)

Додамо, що Валентин Хоптян сьогодні (очевидно, з лікарні) виступив із закликом до миру, спокою і збереження правопорядку. Просив не допускати виникнення та розвитку конфліктів.

Цитуємо: «Заявляю, що я проти будь-якого застосування сили, проти розпалювання ворожнечі та насилля. Прошу людей не піддаватися на політичні провокації, не порушувати закони та дотримуватись належного громадського порядку.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – штурм, площа Героїв Євромайдану і свічки

Звертаюся до лідерів політичних партій, до депутатів Верховної Ради України, учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій сісти за стіл переговорів і спільно вирішити питання з мирного врегулювання конфлікту.

Закликаю керівників політичних партій області, депутатів всіх рівнів до розбудови Тернопільщини, адже за останніх три роки завдяки спільним зусиллям ми зробили чимало. Область піднялася з останніх позицій і потрапила в 10 кращих за соціально-економічними показниками. Давайте не лише критикувати і виголошувати красиві політичні гасла, а спільною та єдиною командою розвивати край, а життя його мешканців робити кращим.

Читайте також. У Тернополі народне віче пішло штурмувати будівлю, де працює обладміністрація

Давайте зупинимо протистояння і відновимо мир, стабільність та спокій на Тернопіллі. Вірю у зваженість та розсудливість тернопільської громади.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян».