Тернопілля: графіки відключення електроенергії є, але їх ще затверджують на рівні Міністерства

top-photoУ Тернопільській області розробили сталі графіки відключення електроенергії, інформує сайт ОДА.

Про це сьогодні, 23 грудня, на селекторній нараді під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександра Светеліка, повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської обладміністрації Василь Ясіновський.

Читайте також. Уже відомий графік відключення світла для Тернополя — із сюрпризом

За його словами, електроенергію у Тернополі та в області відключатимуть відповідно до графіків. Із ними можна ознайомитися на сайті ВАТ «Тернопільобленерго» та на сайті обладміністрації.

- Відключення електроенергії дозволяє зняти навантаження на діючу енергосистему до 50 МГВТ, це 15% від максимального зимового навантаження, - зауважив Василь Ясіновський.

Як повідомив головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго» Степан Бартків, відповідно до графіків відключень, Тернопільщину поділили на три групи, електроенергію вимикатимуть у кожній за чергою - на дві години двічі на день.

Читайте також. «Дві години без світла – неприємно, але – витримати можна. Однак має бути графік», — тернополяни (Відео)

- Графік вимкнень, який ми сформували охоплює більшу частину споживачів, ніж вказано в аварійному графіку вимкнень, - констатував Степан Бартків. – Новий графік затверджений генеральним директором ВАТ «Тернопільобленерго», виконувачем обов’язків голови ОДА Іваном Крисаком та головами райадміністрацій. У графіку конкретно вказані назви населених пунктів, вулиць і час, у який вимикатимуть електроенергію. Залишається лише затвердити графіки на рівні Міністерства.

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік наголосив на необхідності ознайомлення населення з графіками відключень електроенергії.

Читайте також. Мер Тернополя просить повідомити чіткий графік відключень світла у місті

- Усі знають, яка енергетична ситуація склалася в Україні. Зараз головне для нас - зберегти життя нашій енергетиці, - наголосив Олександр Светелік. – Головне, щоб наші підприємства та населення знали коли і на скільки відключатимуть електроенергію.

Довідково. З графіками відключень електроенергії можна ознайомитись тут:

Тернопіль

область