Тернопілля: графіком відключень світла радять цікавитися на сайті та “гарячій лінії”

лампаІнформацію про графіки вимкнення споживачів усі можуть дізнатися на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» – www.toe.te.ua (в розділі «Споживачам, планові вимкнення.

Окрім того, працює безкоштовна «гаряча лінія» – 0-800-50-90-40.

Читайте також. Відключатимуть світло у Тернополі — з 16 до 19 год., на вулицях — також (Відео)

Нагадаємо, у зв’язку з напруженою ситуацією з поставками палива на електростанції, недопущення загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної енергії в нашій області з 1 грудня 2014 року вступив у дію Графік аварійних відключень споживачів електроенергії.

Цей графік, як кажуть ВАТ «Тернопільобленерго», вводять у дію при виникненні аварійного дефіциту потужності, зниженні частоти електричного струму, порушенні режимів граничних перетоків електроенергії або недопустимому перевантаженні устаткування за командою диспетчера центральної диспетчерської служби Південно-Західної електроенергетичної системи.

Читайте також. Мер Тернополя просить повідомити чіткий графік відключень світла у місті

- Просимо вас із розумінням поставитись до ситуації, яка склалася у паливно-енергетичному комплексі нашої держави та належним чином витримати цей складний час для нас і всієї України загалом, - кажуть у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Софія Левицька