Тернопілля ховає героїв: куля снайпера пробила каску Устима Голоднюка наскрізь (Відео)

каскаУстиму Голоднюку, який загинув 18 лютого під час боїв у Києві, було всього дев’ятнадцять. Збараж ховатиме героя сьогодні, 23 лютого.

Устим мріяв бути військовим. Тому від поїздок у Київ його не могли відмовити ні батьки, в яких він був єдиним сином, ні родичі. Хлопець був впевнений, що із ним точно не станеться нічого поганого. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернопілля: село на Бучаччині втратило відразу двох своїх синів (Відео)

– Казав: «А хто, коли не я? Я хочу, щоб були зміни в країні, я хочу, щоб мої діти жили в іншій країні, не такій корумпованій, а в європейській. Де існує право, де людина – це є цінність», – пригадує родич хлопця – Ігор Кінах.

Родичі розповідають, що Устим в Києві вибився з сил і дуже схуд. Тому батько поїхав за ним, аби хоч на трохи забрати додому. Ще о 9-й говорив із ним по телефону, об 11 годині вони мали їхати додому. Своїм побратимам юнак сказав: «Ще один раз йду в атаку та їду додому, хлопці, трохи відпочину». Під час цієї атаки він і поліг. Снайпер стріляв прицільно в око, говорять родичі, але схибив і вцілив у лобову кістку. Батькові довелося забирати додому не живого сина, а його тіло...

Читайте також. Загиблих на Майдані пом’янули у Духовному центрі Зарваниці, що на Тернопіллі (Відео)

- Та куля зараз у батька. Вона пробила голову наскрізь, розтрощила череп. Наскрізь пробила і каску. В нього каска була - миротворця, тобто голубого кольору, тому снайпер і вибрав саме його, - вважає Ігор Кінах.

До речі, Устим Голоднюк навчався в технікумі у Бережанах. Сподівався одружитися, коли в Україні настане мир.

ІА "7 Днів-Україна" висловлює щире співчуття рідним, близьким і друзям Устима, який нині вже воює у "Небесній сотні"...

Довідково. Штаб Тернопільської народної самооборони організовує транспорт для тернополян на похорон Устима Голоднюка та Ігоря Костенка. Оскільки поховання відбуватимуться в одну й ту ж годину, тернополяни самі обиратимуть напрямок. Автобусів буде два - у Бучацький район і в Збараж.
Увага! Збір о 10.30 - біля пам'ятника Степану Бандері. Похорон – о 12 годині.