Тернопілля: горіли оселі, господарські будівлі – люди не постраждали

пожежаУ Тернопільській області за три дні вогнеборці ліквідували вісім пожеж.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 8 грудня. Причини виникнення більшості пожеж і розмір матеріальних збитків ще встановлюють.

Читайте також. У робочий час пункти обігріву діють в усіх сільських лікувальних закладах Тернопілля

Так, 5 грудня о 14:09 горіла житлова будівля в селі Будки Кременецького району. Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Прямі матеріальні збитки становлять 3 тисячі гривень.

Того дня о 16:32 до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в селі Великі Дедеркали Шумського району. Вогнем знищило дерев’яне перекриття на площі 16 кв. м, двері, пошкодило облицювання стін, речі домашнього вжитку. Усього матеріальних цінностей пожежники врятували на суму близько 400 тисяч гривень.

Читайте також. Тернопілля: біда очікує і на дорозі, і у власному помешканні (Фото)

Уже о 17:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання сухої трави на відкритій території в селі Шибалин Бережанського району. Дії пожежників попередили перекидання полум’я на житловий сектор.

Натомість 6 грудня о 04:17 виникла пожежа в дерев’яній прибудові у Теребовля. Вогонь знищив дрова, пошкодив перекриття та стіни прибудови на площі 20 кв. м. Вже о 15:35 виникла пожежа в житловій будівлі міста Скалат Підволочиського району. Там вогнем знищило дерев’яне перекриття та покриття на площі 25 кв. м, а також  двері та речі домашнього вжитку.

Читайте також. Необережність під час паління — у Теребовлянському районі вчадів чоловік

Того ж дня ввечері, о 20:21 виникла пожежа у господарській будівлі, що в селі Сороки Бучацького району. Вогнем знищило покрівлю на площі 40 кв. м, пошкодило стіни, двері, три вікна.

Наступного дня, 7 грудня, о 15:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні охорони гаражного кооперативу. Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Ввечері, о 23:32, виникла пожежа у приміщенні сміттєзбірника під’їзду у Тернополі. Згоріло сміття на площі 2 кв. м.

Софія Левицька