Тернопілля: горіли дача, житловий будинок і навіть приміщення пекарні

01За вихідні 1-2 березня на Тернопіллі виникло п’ять пожеж, до ліквідації яких залучали пожежно-рятувальні підрозділи.

Читайте також. “Гетьман Сагайдачний”, яким опікується тернопільська громада, не переходив на бік Росії

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 3 березня.

Так, ввечері 1 березня у селі Острів Тернопільського району зайнялися дерев’яні відходи на території цегельного заводу. Вогонь усе знищив. Причину виникнення пожежі та розмір матеріальних збитків фахівці встановлюють. Трохи пізніше у селі Романівка Тернопільського району виникла пожежа в житловій дачній будівлі на площі 15 кв. м. Вогнем пошкодило речі домашнього вжитку. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пічного опалення. Обсяг матеріальних збитків ще не відомий.

Читайте також. Тернопіль: п’яних водіїв допомагають ловити громадські активісти

Уранці 2 березня в селі Панасівка Зборівського району гопріло в житловій будівлі. Вогнем знищило перекриття на площі 40 кв. м і пошкодило речі домашнього вжитку. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі. Обсяг матеріальних збитків фахівці встановлюють. Врятувати вдалося матеріальних цінностей орієнтовно на 30 тисяч гривень.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – заклики до спокою та новий голова ОДА

О 21.02 у Монастириській, на вулиці Т. Шевченка виникла пожежа в господарській будівлі. Вогнем знищило підлогу на площі 2 кв. м і речі домашнього вжитку.  Причину виникнення пожежі та розмір матеріальних збитків фахівці встановлюють. Усього матеріальних цінностей врятували на суму 50 тисяч гривень.

А вже уночі на 3 березня в селі Іванківці Зборівського району виникла пожежа в приміщенні пекарні. Ліквідував її черговий караул місцевої пожежної команди селища  Залізці та  17-ї державної пожежно-рятувальної частини. Причину виникнення пожежі та розмір матеріальних збитків фахівці встановлюють.