Тернопілля: хабар у понад 40 тис. грн депутат райради мав передати начальнику реєстраційної служби

хабарЧиновнику управління юстиції у Тернопільській області повідомили про підозру, повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 25 грудня.

Прокурор  області повідомив про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України – «одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди» депутату Борщівської районної ради і начальнику реєстраційної служби Головного управління юстиції у Тернопільській області.

Читайте також. «Будь-яку проблему, можна вирішити у законний спосіб» – позиція прокуратури Тернопілля

Нагадаємо, прокуратура Тернопільської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом отримання одним із депутатів Борщівської районної ради неправомірної вигоди у сумі понад 40 тис. грн від керівника місцевого фермерського господарства. Наразі слідчий прокуратури зібрав достатньо доказів щодо причетності начальника реєстраційної служби до вищевказаної «злочинної схеми».

Встановили, що депутат отримав неправомірну вигоду в сумі понад 40 тис. грн від керівника одного із фермерських господарств для подальшої передачі держслужбовцю за вирішення питання щодо безперешкодної державної реєстрації договорів оренди земельних паїв реєстраційною службою.

Читайте також. До адмінвідповідальності за корупцію на Тернопіллі притягнули 72 осіб (Відео)

Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора області. Саме в цьому він переконував пікетувальників, які прийшли нещодавно під стіни прокуратури із шинами та золотим унітазом. Активісти вимагали звіту прокурора і люстрації.

Додатково. Клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу держслужбовцю, затриманому за підозрою у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368 КК України, розглядатиме Тернопільський міськрайонний суд 26 грудня 2014 р.

Софія Левицька