Тернопілля: функціональні ліжка передали жителю Почаєва і в інфекційне відділення лікарні (Відео)

інвалідФункціональне ліжко отримав житель Почаєва. Ще наприкінці минулого року пан Ігор Ковальчук написав листа у редакцію “Провінційних вістей” телекомпанії TV-4 із проханням допомогти.

Чоловік через важку хворобу потребував спеціальне ліжко. В одному із наших сюжетів він побачив, що об’єднання “Самопоміч” надає такі ліжка потребуючим. Благодійники вже привезли йому таке.

Читайте також. Тернопіль: поранені в зоні АТО можуть отримати ліжка і візки із «гуманітарки» (Відео)

– Уже 13 років людина прикута до ліжка, і не мала можливості отримати таке ліжко, тому ми знайшли його ім’я, адресу і сконтактувалися, – розповів керівник Тернопільської міської організації об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

У четвер, 15 січня, чоловік вже отримав функціональне ліжко. “Самопоміч” шість таких ліжок, привезених із Франції, передала в інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги Тернополя. Там на четвертому поверсі триває ремонт. Держава грошей майже не виділяє, тому все закупляють за гроші меценатів. Ці ліжка - не нові, проте зручні та не потребують реставрації.

Читайте також. У дитячу лікарню Тернополя передали гуманітарну допомогу з Франції (Відео)

– В інфекційному відділенні могли би бути і звичайні ліжка, де не піднімається спинка, опускається ліжко. Нам достатньо звичайних ліжок, але ми вдячні, тому що в інфекційному відділенні теж бувають хворі різної складності. Їм теж треба підняти частину ліжка, – говорить головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

– Сюди ми доставили функціональні ліжка, матраци. Думаю, ще дамо білизну і будемо далі допомагати. Зараз у нас готується вантаж у Франції, тож будемо шукати кошти для того, щоб доставити його сюди, – сказав представник “Самопомочі” в Тернопільській області Віталій Семенюк.