Тернопілля допоможе Донеччині цвяхами, шифером, руберойдом (Відео)

P1270019-nІз обласного матеріального резерву Тернопільської обладміністрації нададуть допомогу  постраждалим у Донецькій області.

На це дали згоду депутати Тернопілля на засіданні сесії 27 січня. Щоправда, тоді з’ясувалося, що поміч – для Маріуполя і прифронтової зони, що постраждала від обстрілів російсько-терористичних формувань (див. відео – прим.). Просто звернулися до нашої ОДА їхні колеги з Донецької.

Читайте також. Як зірвали ухвалення обласного бюджету на сесії Тернопільської облради (Відео)

Тож із обласного матеріального резерву Тернопільської обладміністрації виділять будівельні матеріали, а також з обласного матеріального резерву управління ДСНС України в області – дизельне пальне для забезпечення перевезення в Донецьку область.

Таке рішення підтримали і на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під керівництвом виконувача обов’язків голови Тернопільської ОДА Івана Крисака сьогодні, 28 січня.

Додамо, що панові Крисаку довелося вмовляти депутатів. Він наголосив на важливості підтримки тих регіонів, що постраждали від агресії, та заявив про готовність ОДА і сприяти виділенню допомоги для всіх територій, на яких відбулися надзвичайні події за участі терористичних угрупувань.

– Ми розглянули пропозиції Головного департаменту регіональної політики Адміністрації Президента України щодо необхідності надання гуманітарної допомоги та доставки її в Донецьку область для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з трагічними подіями внаслідок масових обстрілів терористичними угрупуваннями міст Маріуполь, Волноваха, Дебальцеве, Авдіївка, – каже начальник управління з питань цивільного захисту населення ОДА Євген Лукавий. – Як ми знаємо, ці події призвели до численних жертв і руйнувань житлових будинків.

Отже, на Донеччину відвезуть: 1000 листів шиферу, 60 кг цвяхів, 30 рулонів руберойду, 700 кг поліетиленової плівки. Для забезпечення перевезення цих матеріалів виділять 3000 л дизельного палива.

Софія Левицька