Тернопілля днями відчує перший серйозний подих зими (Відео)

синоптикХолодний дощ і температуру від 1 до 3 град. тепла обіцяє тернополянам сайт «Синоптик» уже завтра, 19 листопада. Натомість 20 числа, за їхнім прогнозом, – дощ зі снігом і близько градуса тепла.

Щодня, якщо вірити «Синоптику», температура повітря буде падати, а вже у понеділок, 24 листопада, уночі буде мінус 5, але вдень – сонячно.

Читайте також. Тепло залишає Тернопілля – два дні дощу і зниження температури до нуля

Сніг із дощем обіцяють цього тижня і тернопільські синоптики. Погода буде поступово погіршуватися і в середині тижня метеорологи прогнозують сильні опади. Наприкінці тижня стовпчики термометрів опустяться нижче нуля. Значне погіршення погоди чекають із четверга. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Характер погоди погіршиться. Будуть опади, місцями сильні – уже із більш зимовими явищами. Опади спостерігатимуться у вигляді дощу, мокрого снігу, а в подальшому – із переходом у сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах буде ожеледиця. Температурні показники 20 листопада впродовж доби ми очікуємо від 2 морозу до 3 тепла. Згодом показники будуть знижуватися, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

До кінця тижня опади поступово припиняться. На вихідні вночі стовпчики термометрів опустяться до -5, а денні не піднімуться вище 0. Нижчою буде і вологість повітря.

– Коли дмуть вітри з Чорного моря, то на території нашої області практично завжди спостерігається не дуже хороша видимість. В окремі години спостерігаються тумани. В інші години видимість коливається від 500 до 1000 метрів. Це зумовлює і високу вологість в повітрі. Як тільки вітер змінить напрямок, погода зміниться і тієї вологості вже не буде, – каже Оксана Софінська.