Тернопілля: через пожежу у селі Росохач загинула літня жінка

ПожежаЗа минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Тернопілля ліквідували чотири пожежі. Горіло переважно в оселях краян, повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. Причина пожежі на Тернопіллі – коротке замикання електромережі

Так, вранці 6 лютого у с. Росохач Чортківського району виникла пожежа в літній кухні, що належить 71-річній громадянці. Вогнем знищило дві пральні машинки, меблі, речі домашнього вжитку, перекриття на площі 3 кв. м, а також  пошкодило стіни та стелю літньої кухні. На місці пожежі виявили тіло місцевої 90-річної жительки. Матеріальні збитки завдані пожежею орієнтовно становлять 10 тис. грн. Причину виникнення пожежі фахівці встановлюють.

Читайте також. За малюнок, що вчить правильно поводитися з вогнем, можна отримати 500 грн

Також 6 лютого, але по обіді в с. Трибухівці Бучацького району виникла пожежа в житловій будівлі, яка належить 50-річному громадянинові. Вогнем знищило перекриття на площі 2 кв. м та пошкодило перекриття на площі 3 кв. м, стіни, стелю та речі домашнього вжитку. Причину виникнення пожежі фахівці встановлюють. Розмір матеріальних збитків орієнтовно становить 17 тис. грн.

До речі, під час гасіння рятувальники мусили евакуювати 7 чоловік, у тому числі двох дітей. Врешті вони врятували матеріальних цінностей орієнтовно на суму 300 тис. грн.

Читайте також. Минулої доби у Тернополі горіло у двох багатоповерхівках (Відео, Фото)

Уже на початку доби 7 лютого у с. Пилипче Борщівського району виникла пожежа в господарській будівлі, яка належить 80-річній громадянці. Внаслідок пожежі вогнем знищило перекриття та покриття будівлі на площі 32 кв. м. Причину виникнення пожежі фахівці встановлюють.

Уже о 03.19 у с. Висічка Борщівського району горіло в житловій будівлі, яка належить 43-річному громадянину. Знищені речі домашнього вжитку. Причину виникнення пожежі та розмір матеріальних збитків фахівці встановлюють.