Тернопілля: більше ста автомобілів створили жалобний кортеж (Фото)

осн2Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк у присутності священиків Зарваницького деканату днями очолив християнський похорон бійця.

Нагадаємо, Володимир Питак – житель села Дарахів (Тернопільщина) загинув 25 січня під Дебальцевим (Донеччина). Повідомив про смерть Героя його побратим із 128-ї гірсько-піхотній бригади Борис Холодзьон.

Читайте також. «Ті, хто ухиляється від призову, допомагають окупантам», — боєць з Тернополя

Героя зустрічав і проводжав живий коридор людей з національними прапорами, стрічками, запаленими лампадками та квітами. Більше ста автомобілів створили жалобний кортеж, тисячі вірних ішли у похоронній процесії. Про це повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ.

Володимир Питак народився у патріотичній сім’ї 7 лютого 1979 року в с. Вишнівчик. 10 років тому Володимир виграв «зелену карту» та емігрував до США. Жив у Детройті, Чикаго. Але в березні 2014 року повернувся в Україну, щоб захищати її від російського агресора. Він не міг бути осторонь, за кордоном, коли його держава – в небезпеці.

До речі, Володимира Питака мобілізували 2 серпня 2014 року. Зробив це Теребовлянський районний військовий комісаріат. Потрапив земляк у військову частину В-4673 (м. Мукачеве).

Софія Левицька