Тернопілля: бійцям 6-го мотопіхотного батальйону подарували джип (Фото)

skБійці 6-го мотопіхотного батальйону, що дислокується на Херсонщині, забезпечені усім необхідним. До того ж, постійно отримують подарунки.

У цьому запевняють на сайті Тернопільської обласної ради.

Читайте також. В АТО полягли 19 кращих синів Тернопільської області (Фото)

Голова обласної ради Василь Хомінець і депутат обласної ради Олександр Стадник відвідали бійців на місці їх дислокації та привезли солдатам допомогу від тернополян: продукти, теплі речі, нагрівачі тощо. До допомоги військовим долучилися і депутати, і виконавчий апарат обласної ради, і комунальні підприємства та установи, і підприємці, й аграрії.

golovaУ День Збройних Сил України очільник обласної ради привітав військовослужбовців, більшість яких – із Тернопільщини,  зі святом.

Читайте також. Він нового голови ОДА вимагають презентації бачення розвитку Тернопілля (Відео)

– Від імені депутатського корпусу, від усіх тернополян щиросердно дякую вам за хоробрість, за те, що взяли на себе відповідальність охороняти цілісність нашої держави, відстоювати її незалежність. Низький уклін вам, наші захисники! – наголосив Василь Хомінець. – Цьогорічні події показали, що сильною та могутньою держава буде тоді, коли матиме сильне військо. Українці взялися допомагати нашій армії, яку послідовно знищувала попередня влада. Тепер ми dopomogaможемо із впевненістю стверджувати, що в Україні армія є справді народною. Нехай вас охороняє Господь і посилає кожному міцне здоров’я, наснагу та силу.

Читайте також. Тернопілля зібрало 140 тис. грн на подарунок бійцям, які нині — на Херсонщині (Відео)

Голова облради нагородив командира батальйону, підполковника Ігоря Ларіна цінним подарунком. Після урочистостей Василь Хомінець та Олександр Стадник ознайомилися із умовами побуту солдат, зазначивши, що військовослужбовці забезпечені усім необхідним.

До речі, 6 грудня до батальйону завітали також і тернопільські волонтери, які привезли не тільки продукти, а й подарували для потреб військових джип.

Софія Левицька