Тернопілля без керівництва в умовах надзвичайного стану не залишиться, запевняють в ОДА

img_6292Готовність органів управління до забезпечення діяльності в особливий період і в мирний час в умовах надзвичайного стану перевірив виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак.

Зокрема, оглянули наземні та підземні споруди, які розміщені на окремих територіях з інфраструктурою, що забезпечує їх функціонування, охорону та оборону.

Читайте також. Бюджет Тернополя на 2015 рік – тривають консультації та наради (Фото)

Перевірені об’єкти готові до роботи за призначенням, повідомив сайт ОДА.

- На запасних пунктах управління обладнані захищені робочі приміщення, де згідно з покладеними на органи управління області завданнями розміщується центр управління з оперативним залом. Він обладнаний засобами зв’язку, оповіщення, оброблення інформації та відображення обстановки, оргтехнікою і робочою документацією, - каже він. - У службових приміщеннях із використанням технологічного обладнання створені належні умови для розміщення і роботи необхідної кількості посадових осіб органів управління області. Там вони зможуть працювати протягом кількох діб в автономному режимі відповідно до технічних характеристик.

Після огляду об’єктів провели робочу нараду за участі начальника управління цивільного захисту ОДА Євгена Лукавого та завідувача сектору мобілізаційної роботи ОДА Ігоря Романовського.

Читайте також. Тернопілля: День жалоби за загиблими у Волновасі (Відео)

Під час наради обговорили питання кадрового, матеріально-технічного, фінансового, медичного, поштового, комунально-побутового та інших видів забезпечення, створення, обладнання та утримання запасних пунктах управління. У результаті прийняли рішення щодо розроблення плану удосконалення стану даних об’єктів.

Нагадаємо, загалом населення Тернопілля на такий захист розраховувати не може. Про це читайте - Невтішна статистика: для укриття населення Тернопілля готові аж… 25 захисних споруд

 

Софія Левицька