Тернопілля: аби автодороги не задувало снігом, встановили 29 км живоплоту з хмизу

indexВідразу 15 додаткових камер відеоспостереження планують встановити на  дорогах Тернопільщини. Наразі на автошляхах краю працюють лише шість таких камер.

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петро Вільчинський під час засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в Тернопільській області, яке відбулося сьогодні, 19 січня, в обласній державній адміністрації.

Читайте також. Водіїв просять бути обережними: на дорогах Тернопілля — ожеледиця (Відео, Графіка)

– Вздовж 29 км автодоріг Тернопільщини, де найчастіше відбувається задування, дорожники встановили живоплоти з хмизу, – каже пан Вільчинський. – Це дозволяє утримувати автомобільні дороги краю в належному стані протягом зимового періоду і не допускати задування.

Навіть нині на дорогах триває ліквідація аварійної ямковості, додав Петро Вільчинський. Запустили асфальтобетонний завод, виготовили 180 т холодного асфальтобетону і майже в 12 районах уже провели необхідні роботи, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Як уникнути травмування взимку – поради тернопільських рятувальників

– Проблем із очищенням доріг і їх посипанням немає, – зауважив чиновник. – Лише 6-7 січня у зв’язку зі сніговими заметами на дорогах краю працювали  57 очисних одиниць і 22 піскорозкидачі.

Заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра наголосив, що у зимовий період дуже потрібна взаємодія всіх служб, щоб не допустити надзвичайних ситуацій на дорогах області, а також закликав представників різних спецслужб постійно інформувати про ситуацію на автошляхах краю.

Довідково. За 2014 рік на Тернопільщині відремонтували 43 км автомобільних доріг гарячим асфальтом, а також – 4 мости. Вдалося ліквідувати 7 місць концентрації ДТП. Наразі на обліку – 8 місць концентрації ДТП. На дорогах загального  користування Тернопільської  області знизився показник аварійності на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Софія Левицька