Тернопілля: абонплата за телефон у місті – мінімум 25 грн, у селі – 17 (Відео)

тариф“Укртелеком” змінив оплату за телефон. З 1 вересня компанія ввела тарифні плани для різних категорій абонентів.

Про це повідомляють на офіційному сайті. У щомісячних рахунках клієнтам вкажуть абонплату, відповідно до тарифу. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. “Газ уже подорожчав на 50-60%, але це – не остання хвиля зростання тарифів”, – Віталій Бобрівець

В “Укртелекомі” тарифні плани залежать від типу підключення телефону. Для абонентів, які користуються окремою телефонною лінією, доступні два тарифних плани: домашній базовий і домашній мінімальний. Різниця в абонплаті – приблизно 3-4 грн. Мешканцям міста і райцентрів телефонний зв’язок обійдеться у трохи більше 30 грн, сільським мешканцям – трохи більше 20.

Для користувачів, телефони яких підключені за спареною системою, доступні також два тарифи: спільний базовий і спільний мінімальний. Для цих абонентів користування телефоном у місті і райцентрі з 1 вересня становить приблизно 25-28 грн, для сільських мешканців – 17-20 грн.

Окремий тарифний план створили для безлімітного користування. Він обійдеться приблизно в 50 гривень на місяць. Замінити тарифний план не можна, так повідомили журналістам за номером контакт-центру. Тариф залежить не від бажання клієнта, а від можливостей підстанції.

Довідково. Дізнатися, за яким тарифним планом вас обслуговують, можна, зателефонувавши у контакт-центр “Укртелекому” – 0-800-506-800.