Тернопілля: 48 родин з Луганщини отримали поміч із Зарваниці

ЗнаменняКолегіум-інтернат «Знамення» відправив благодійну допомогу на Луганщину, повідомив сайт ОДА.

На адресу департаменту освіти і науки Тернопільської обладміністрації надійшов лист з відділу освіти Біловодської райадміністрації Луганської області, в якому висловили подяку колективу колегіуму-інтернату «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування с. Зарваниця Теребовлянського району.

Читайте також. Тернопільські волонтери скликають господинь і просять допомогти воякам дровами

Подякували вони й особисто директору закладу Анні Зварич – за увагу, жертовність і підтримку українських дітей на сході нашої держави.

Колегіум-інтернат «Знамення» організував збір і відправку благодійної допомоги в Біловодський район для сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Діти із 48 родин, які навчаються в Біловодській гімназії, Біловодській школі І-ІІІ ст., Новоспасівській школі І-ІІІ ст., Парньовській школі І-ІІІ ст. отримали продуктові пакети з олією, гречкою, рисом, макаронними виробами, печивом, згущеним молоком, рибними та м’ясними консервами і т. ін.

Читайте також. У Бережанах, на площі Ринок усі охочі разом співатимуть Гімн України

- Приємно усвідомлювати, що в нашій країні є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє. Ця допомога – яскравий промінь чуйності і людяності у важкий час становлення нової України, - поділилась враженнями начальник відділу освіти, молоді та спорту Біловодської райадміністрації Тетяна Калюжна.

Софія Левицька