Тернопілля: 22 січня – “Віче злуки” та автопробіг до Підволочиська

Авто«Віче злуки» відбудеться 22 січня на Театральному майдані Тернополя. Початок – об 11.30. 

Після закінчення мітингу, як повідомляють у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода», сформують колону автомобілів. Стартує акція о 12.30.

Читайте також. Три автобуси із вояками ВВ відправили з Тернополя до Києва. Розповідь активіста, який блокував колону (Відео)

Автопробіг активістів Автомайдану проведуть аж до смт Підволочиська. Адже о 13.30 на мості між Підволочиськом і Волочиськом відбудеться символічне єднання Автомайданів Тернопільщини та Хмельниччини. Відтак там розпочнеться спільне «Віче злуки».

– Враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави, закликаємо усіх жителів Тернопільщини своєю присутністю підтримати заходи, – повідомили у Штабі національного спротиву Тернополя. – Засвідчимо разом генетично закладену з давніх давен  ідею соборності, для якої жили і за яку вмирали найкращі сини і дочки України!

Читайте також. Із Тернополя до Києва рушили кілька автобусів із активістами Майдану (Фото, Відео)

Довідково. День соборності України (укр. День соборності України) – державне свято України. Відзначається щорічно, 22 січня, в день проголошення в 1919 році Акту возз’єднання Української народної республіки (УНР) і Західно-Української народної республіки (ЗУНР) в єдину українську державу. Крім того, на рік раніше – 22 січень 1918 року – підписали IV універсал УЦР, що проголосив повну незалежність УНР.