Тернопільська ОДА шукає транспорт для будівельників, які будуть зводити оборонні споруди на Донбасі

Тернопільські перевізники думають, яку саме допомогу можуть надати у зведенні оборонних споруд на Сході України. Фото - Тернопільська ОДА
Тернопільські перевізники обдумують, чим саме і як допоможуть у зведенні оборонних споруд на Сході України. Фото – Тернопільська ОДА

Аби визначитись, хто саме повезе будівеельників на Схід України, в Тернопільській ОДА зібрали спеціальну нараду, куди запросили й перевізників.

«Ми пропонуємо перевізникам укласти договори щодо надання автобусів для забезпечення процесу будівництва об’єктів оборони на Сході”, – сказав на нараді перший заступник голови ОДА Іван Крисак, повідомляє прес-служба облдержадміністарції.

Читайте також. Будувати оборонні споруди на сході будуть фірми тернопільських магнатів Лила та Гуди

Він пояснив, що проектна документація включає транспортні видатки.

"На місцях ми уже налагодили контакти з керівництвом, тож проблем із обслуговуванням техніки не буде. Зміцнення обороноздатності є важливою складовою боротьби за незалежність. Тому це завдання стосується кожного і вимагає сприяння у межах можливостей відповідних структур чи організацій".

Читайте також. Тернопільських будівельників, які зводитимуть оборонні споруди на сході України, застрахують

Вислухавши, чого від них прагне влада, перевізники Тернопільщини мають все обдумати та оперативно надати інформацію щодо свого сприяння у цьому процесі.

Нагадаємо, що кожна область відповідальна за будівництво кількох об’єктів оборони на Сході. Усього необхідно звести 300 споруд.